Грипп тоже не спит (как и СПИД)


уход за собой любимым/любимой.

 
0
 

Грипп тоже не спит (как и СПИД)

16 июн 2009, 18:00

Изображение


Міністр охорони здоров'я України Василь Князевич порадив громадянам готуватися до можливої епідемії грипу A/H1N1. Він порадив громадянам загартовуватися, вживати якомога більше вітамінів, частіше бути на сонці.У свою чергу, Президент України Віктор Ющенко дав доручення розглянути можливість виробництва власної вакцини проти грипу A/H1N1.

Князевич заявив, що сьогодні дану вакцину лише виробляють, а в Україні поки що з цього приводу нічого не досліджено. Отже, за його словами, необхідно переглядати наукові підходи до виробництва вакцин. "Будемо створювати державну програму з цього приводу", - сказав він, додавши, що у будь-якому разі ця вакцина повинна бути для громадян безкоштовною. Князевич також зазначив, що Президент дав ряд інших доручень, які мають сприяти готовності України восени зустріти можливу епідемію даного вірусу або будь-які інші його форми.

Він наголосив, що протягом літа проводитиметься активна робота, яка дозволить правильно відреагувати на загрозу. Говорячи про випадок захворювання на грип A/H1N1 в Україні, Князевич підкреслив, що на сьогоднішній день загрози немає й вірус локалізовано.

"Наш студент, який виявився медиком, два роки працював у США. Він зараз перебуває вдома, здоровий, і у його рідних ні в кого не виявлено захворювання", - сказав він.
Раніше Князевич заявив, що Україна готова захищати здоров'я своїх громадян в умовах пандемії грипу A/H1N1. Крім того, нещодавно повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України ініціює встановлення у терміналах міжнародних аеропортів приладів для вимірювання температури тіла у зв'язку із пандемією вірусу A/H1N1.

За матерiалами: УНІАН
А бывет правда, свободная от точек зрения?
Аватара пользователя
oofelia
иногда добрая фея
Рейтинг:
14.00
 
Сообщения: 1653
Изображения: 66
Регистрация: 17 мар 2009, 18:09


 
0
 

Re: Грипп тоже не спит (как и СПИД)

17 июн 2009, 10:33

Вірус грипу A/H1N1 в пацієнтів у бразильському штаті Сан-Паулу відрізняється від "оригінального".
Про це повідомив у вівторок науково-дослідний інститут при місцевому секретаріаті охорони здоров'я.
Факт мутації вірусу вдалося встановити дослідникам з Інституту Адолфу Лутца, що діє при секретаріаті з питань охорони здоров'я південно-східного штату Сан-Паулу.
За даними вчених, порівняння зразків вірусу з США та Сан-Паулу виявило у бразильському варіанті мутації білка гемаглутаміна, відповідального за проникнення вірусу в клітини людини.
Це відкриття є дуже важливим для розробки вакцин проти захворювання, а також для дослідження можливих мутацій вірусу в інших частинах Світу, зазначає Секретаріат охорони здоров'я Сан-Паулу.
Нова форма грипу отримала назву A (San Paulo) H1N1.
У той же час бразильські вчені не можуть поки сказати, чи є відкрита ними форма грипу більш заразною, ніж вже відомі штами.
За інформацією Міністерства охорони здоров'я Бразилії, в Бразилії виявлено 74 підтверджених випадки грипу A/H1N1. План боротьби з розповсюдженням хвороби зосереджений на заходах епідеміологічного контролю в аеропортах і морських портах, а також на прикордонних пропускних пунктах на автотрасах, що з'єднують країну з сусідніми країнами Південної Америки.
Між тим, у світі зафіксовано вже 35 928 випадків зараження людей вірусом грипу A/H1N1. Згідно з останніми даними, вірус зареєстровано у 76 країнах. 163 пацієнти померли.

За матерiалами: РИА Новости, Вести.ru
А бывет правда, свободная от точек зрения?
Аватара пользователя
oofelia
иногда добрая фея
Рейтинг:
14.00
 
Сообщения: 1653
Изображения: 66
Регистрация: 17 мар 2009, 18:09

 
0
 

Re: Грипп тоже не спит (как и СПИД)

15 июл 2009, 12:42

Група вчених із США та Китаю з'ясувала, що пандемії грипу серед людей не виникають раптово: їх появі передує циркуляція майже готових пандемічного штамів вірусу серед людей і тварин
На думку експертів, попередньо розрахувавши цей підготовчий етап, можна знизити збитки від пандемії або навіть запобігти її, пише Proceedings of the National Academy of Sciences.
Автори дослідження вивчали три різновиди вірусу, які викликали три найпотужніші пандемії грипу в 20 столітті: у 1918 році - вірус H1N1, або іспанки, в 1957 році - H2N2, і в 1968 році - H3N2.
"Ці пандемії були пов'язані з появою і успішної адаптацією до людей нового субтипу гемаглютиніну - вірусного білка, що відповідає за проникнення вірусу в клітини, що відбувається з тваринного джерела [...] Незважаючи на стурбованість світового співтовариства, пов'язану з появою нової пандемії грипу A/H1N1 , шляхи появи пандемічних штамів залишаються невідомими ", - зазначають вчені.
Роберт Вебстер з університету Гонконгу та його колеги проаналізували генетичні характеристики трьох пандемічних вірусів та їх близьких родичів. Зокрема, вони виявили, що вірус іспанки, який викликав пандемію в 1918 році, циркулювали серед свиней і людей, меншою мірою, з 1911 року. Схожа ситуація виявилася при вивченні джерел штамів, які викликали епідемії в 1957 і 1968 роках.
Вірус іспанки, який викликав пандемію в 1918 році, циркулювали серед свиней і людей, по меншій мірі, з 1911 року "Результати дослідження [...] показують високу ймовірність того, що всі три пандемічного штаму вірусу грипу в 20 столітті могли виникнути в результаті серії обміну генами між різними типами вірусу в період за кілька років до виявлення пандемії ", - стверджують дослідники.
Учені також підкреслюють, що такий інтервал між появою вірусу і пандемією дає владі можливість зменшити збитки від хвороби або навіть запобігти її появу, якщо майбутні пандемії грипу будуть розвиватися за тим же сценарієм. Проте, відзначають експерти, для цього необхідно відслідковувати не тільки мутації, пов'язані з гемаглютиніном, але й інші генетичні характеристики вірусів.
Так, минулого місяця повідомлялося, що інша міжнародна група вчених у ході з'ясувала: вперше передача вірусу від свині до людини відбулася за кілька місяців до того, як спалах A/H1N1 була зафіксована. До цього моменту пандемічного штам протягом довгого часу непомітно циркулювали серед свиней. До теперішнього часу зафіксовано 109 тисяч 161 випадок свинячого грипу, у тому числі 539 з летальним результатом.

За матерiалами: РИА Новости
А бывет правда, свободная от точек зрения?
Аватара пользователя
oofelia
иногда добрая фея
Рейтинг:
14.00
 
Сообщения: 1653
Изображения: 66
Регистрация: 17 мар 2009, 18:09Вернуться в Здоровье и красота 

  •  Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Кто сейчас онлайн

Сейчас этот раздел просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3
Реклама:Чтобы оценивать посты Вам нужно залогиниться или зарегистрироваться.
Вы не можете оценивать свои посты.
Вы уже оценивали этот пост.
Вы достигли лимита оценивания постов за сегодня.